Главная
 
  | Колонки
 
petr1k petr1k  (66 comments)
Кто, если не мы? Когда, если не сейчас?
Vegas Vegas  (160 comments)
Акела промахнулся
Глас Народа Глас Народа  (104 comments)
Обращение команды Maverick
Vegas Vegas  (120 comments)
Честный киберспорт
 
Все колонки
  | Новые демки
 
Natus Vincere -vs- fnatic Bo3 21.18 MB (1071)
Virtus.pro -vs- Natus Vincere Bo3 12.57 MB (581)
fnatic -vs- ESC Gaming Bo3 11.07 MB (443)
Moscow Five -vs- zNation de_inferno 4.38 MB (421)
fnatic -vs- Natus Vincere de_mirage 5.25 MB (463)
Natus Vincere -vs- zNation de_dust2 5.68 MB (513)
fnatic -vs- Moscow Five de_nuke 3.92 MB (406)
Natus Vincere -vs- Moscow Five de_tuscan 7.25 MB (431)
fnatic -vs- zNation de_train 3.64 MB (406)
WinFakt -vs- Virtus.pro de_tuscan 5.78 MB (363)
ESC Gaming -vs- SK Gaming de_train 5.96 MB (466)
 
Все демки на сайте

Час "П" - Ідіотична епопея. Частина перша.

Written by Vlad
Vlad

23:56 / 17 Dec. 2002 ( 51 comments )

"Скажи мені, чому наш час такий ..." (с) Океан Єльзи
Vlad & null.

Даний манускрипт являє собою виверт хворої фантазії авторів, будь-який збіг обставин з реально віртуальним життям, або з реальними типа людями є випадковим.
Виражаємо подяку у створенні творчого настрою Лесю Поддерев"янському, Данє Шеповалову, компанії Samsung Electronics, та нашому улюбленому місцю життя - чорному клубу "Компьютерний Дракон" .
При написанні цього твору застосовувались найновітніші технології : кльопка газом, збірка тверезим, робочі перерви з питтям Соса-соли через тягу, глухонімий набір в чотири руки(8 пальців) та загон дурня з витікаючим з цього його валянням у рубленому оптоволокні.

"Участки коры головного мозга последовательно отключаются, все проблемы уходят вместе с остатками личности и ты остаешься наедине с генератором сладострастного тягучего бреда, который обладает тотальнейшим эффектом присутствия." (с) www.danya.ru

Час "П" - Ідіотична епопея о тяжких буднях прогеймерів у трьох статевих актах з багаторазовим вибуховим психоемоційним оргазмом на кінці.

Зміст.
1. "СПП" Стадія попередніх пестощів.
2. "СЗП" Стадія задніх пестощів.
3. Акт перший. (неоКІНЧЕНО)
4. Акт другий. Друге дихання або кохання наввипередки, без гальм - гонщикам присвячується.
5. Акт третій. Без дихання або підйом з глибини. Присвячується пам’яті загиблих вводолазів.
6. Довгий, стомлений, але щасливий кінець.
7. Не жахаюсь цього слова: післямова.

1. "СПП" Стадія попередніх пестощів. Присвячується людям у білих халатах, які нас усіх будуть лікувати після оприлюднення цього тексту.
Дійові, і не зовсім, особи:

Вольдемар - останній бойскаут та головний герой. Битовий алкоголік та системний адміністратор. Статевий шовініст. Лінивий, низький і товстий, постійно не бритий, та огидний на вигляд. Вічне недосипання, сигарета в зубах, банка з Coca-Cola десь поблизу. Майже увесь вільний час читає різні книжки, із-за патологічної потреби у годуванні хворої уяви. А уяву та професійні знання він тренує з Нульовим другом, за допомогою сварок та бійок, отточуючи вміння аргументованого спору. Тому носить с собою повне зібрання творів Фрейда у титановому перепльоті, що показує диалістичність думки нашого героя. Живе у комп’ютерному клубі в Харкові. Дуже глибоко у його грубій та цинічний душі захований романтик. Над похованям романтика напис: "Тому фраєру, що вірив людям".

Нулячий - рідка форма майже розумного життя. Флегматичний роздавбай, має цілий ряд психічних захворювань. У пьєсі не з"являється. Друг Вольдемара, підримуючий його хворі задуми. Має два танкових ручних гальма та блок автозадрочки до собісідника(кожне гальмо=ping512). Постійно хоче спати, пити Соса-солу, рідко - їсти. Звертається до свого спинного мозку(за відсутностю інших органів мислення) виключно крізь контроллер віддаленого доступу з буфером черги запросів, тому реакція на зовнішні подразники неадикватна, якщо взагалі є. Теж обітає у комп’ютерному клубі в Харкові, інколи виповзає на поверхню, найчастіше вночі. Таємний агент Coca-Cola. Не любить людей та сонечне світло.

Заліван Ламонес Адмініратха - великий шаман. Іспитує себе постійним перебуванням під землею у центрі Києва. На чолі постійна всепрощаюча посмішка Далай Лами, за якою скриває думки про усіх, кого він має за ламерів. Прямі руки, світла голова, нестихаюче почуття великого призначення його життя. Маркс, Фрідріх і Енгельс прогеймерської тусовки.

Джекі Вейдер - хитрий одесит. Головний ворог Залівана. Обоє вони безсмертні і непереможні, згідно сценарію Жори Лукасевича. Сноб, журналіст та головний редактор найголовнішого журналу прогеймерів "Усе це ігри". Має надію стати великим режисером короткометражних фільмів. Підозрюється у співчутті масонству. Із тих людей, що ти їх в двері, а вони у вікно.

ПихБой ака Батько Карло - гуру та анархіст, таємний лідер партії падонків. Якщо трохи відпустить волоси, стане схожий на батько Махно. Найближчий друг і соратник Залівана. Член партії любителів зеленого чаю. Неспішний та неквапливий, постійно носить червоний куленепробивний жилет, що трохи схоже на аутизм. Хобі - разведення дерев. Добре знає буржуйську мову, тому підозрюється у стосунках з І.Р.А.

І.Р.А. ака Кицька - симпатична висока білявка. Не фотогенічна. Є думка, що вона професійно кривляється перед фотоапаратом, бо ховається від когось. Це підтверджує враження про спеціальну підготовку у вищеназваний організації. Лідер феміністичного напрямку партії любителів зеленого чаю. Збочена на домашній кицьки, Коунтер Страйку, та своїй депресії. Прогеймерам не дає. У читачів її творів складається враження, що вона постійно перебуває під впливом чаю та критичних днів. Але у співвідносинах до добре знайомих людей є тихою романтичною дівчиною, який не пощастило у житті - вона почала грати у комп’ютерні ігри.

Дмитро Алібабаєвич Гюрза - дніпропетровський моджахед. Для свого міста є одним з стовпів коунтер-террористичної течіі. Постійно тренує своїх бойовиків, їздить з ними на операції, але держить їх у залізних рукавицях. Високий мен з бритою башнею та душманськой бородою. Непідкупний та правдивий суддя з питань шаріату. Кожне своє слово він каже так, ніби воно для слухаючого може стати останнім.

Хралекс - дніпропетровський стратег. Римський профіль, невисокий зріст, чорне волосся, в очах вогонь тайного знання по розведенню гашиків та зеалотів. Тихий, спокійний, мало говорить. Це дає враження мудрого вождя, обдумуючого, що буде на обід. Має свою бригаду бойовиків. Неофіційна назва "гашики" - тому що усіх гасять. У місті його бригада конкурує з бригадой Дмитра Алібабаєвича. Що не сприяє їх спів відносинам, але обоє борються за розвиток киберспорту. Тому за межею міста завжди по одному сторону барикад - у одного граната, у другого кільце.

Турецький - найомний суддя та тусовщик. Трохи повний, але галасу з цього не здіймає. Крашений під рудого. Своє діло знає. Друг і соратник Залівана та ПихБоя.

Гетьман - найомний суддя. Високий зріст, крашене волосся, якась залізка в губі - педерастичний вигляд тормоза-садомазохиста. Може у душі він добра, та співчуваюча людина, але ніхто цього не знає напевно, бо він страдає тяжкою формою інтернетманії і майже відсутній для реального світу. Ping 500. Є пугалом для майже усіх чоловіків п’єси.

Олесь Прочук - працівник таємної агенції Алла. Виглядає як пацан, але постійно носить з собою пристрої мобільного зв’язку - телефони, рації, переносні комп’ютери типа "записна книжка". Постійно кудись біжить з позачерговим завданням від ТВБ (Таємні Великі Боси). Що наводить на думку про агента з правом на вбивство. Один із організаторів фестивалю. Досьє засекречено.

Аріанна - працівник таємної агенції Алла. Її зовнішній вигляд нагадує офіціантку у фільмі ХХХ. Добра, але замучена тяжкою працею жінка. Більше не любить дітей... після першого фестивалю. Має зв’язки с таксо бригадами. Один із організаторів фестивалю. Досьє засекречено.

Принцеса Двоєчка - загадкова дівчина маленького зросту, активна спільниця Кицьки. Грає у Квейк №3. Дає, чи не дає геймерам автори так і не вирішили. У п’єсі не з’являється, але є духом підтримки для лідера кибер-фемінізму.

ТВБ - Таємні Великі Боси таємної агенції Алла. Досьє, зовнішність та телефони засекречені. Ніхто їх не знає, бо кому вони з геймерів потрібні?

ТА Алла - агенція по організації та керівництву таємними операціями в галузях реклами і організації глобальних киберфестивалів.

Гога - організатор донецьких угруповань геймерів для поїздки у Київ. Нанятий ТА Аллою. Має певну пошану у донецьких прогеймерів, як розсудлива та весела людина, яка недовго буде доставати пістолет з кишені.

Дух Великого Змія - трансцендентна форма душі Великого Змія - вождя і шамана київських коунтер-террористичних індейських племен.

2. "СЗП" Стадія Задніх Пестощів. Присвячується спортивному духу змагань на форумах та в кометсах, особливо MadFan'у та його родичам.
Геймери:
Робокоп - розумний, спритний, та старанний кибермікроорганизм у Квейк №3. Деякі люди вважають його найкращим гібридом науково-технічного прогресу і природного відбору. Єдина надія Києва на всеукраїнських фестивалях. Вміє корчить страшні рожи та стріляти с рейла. Автоматична система віджирання поверапів. Другі функції у цієї моделі відсутні. Але IA-скріпт цього кибермікроорганізму є самонавчающимся, так що чекайте подальших спостережень нашої коронарної бригади.

--------------------------------------------------------------------------------
РЕКЛАМА : Спілка Обмежених з Необмеженою Відповідністю (надалі СОНВ) "Світлий шлях на ...". Заказуйте наші новинки : м’ятні мишасті коврики з вертикальним зльотом, трубки-самообкурки, порожні як ваше життя пластмасові пляшки з під Coca-Cola на гусеничний ході з турбонаддувом та надзвуковою швидкістю ульота, та останній хіт сезону - мобільний телефон з ковкого чугуна для приємного спілкування на вулицях у темний час доби з шипованим легкомиючимся чохлом любої індейської розмальовки.
--------------------------------------------------------------------------------

Фідель - засновник стратегії партизанської війни у Квейк №2 та №3. Довге волосся, худоба та витягнуте лице роблять його схожим на дівчину, яка схожа на смерть з плаката про атомну війну. Їздить то у Львов, то у Донецьк на фестивалі, тому що у Києві має дуже мало шансів на партизанську підпільну діяльність, бо був багаторазово помічений у компрометуючих зв’язках з ідейною елітою третього рейху. Заздрить Робокопу.

[КТС] Борман - Коєфіціент тертя "на сковзьку" по Борману. Гитлерюгенська зачіска та мілітарний шкіряний ремінець роблять його схожим на Адольфа Гитлера у часи роботи журналистом. Хто під кого косить виясняється. Розслідування веде Джекі Вейдер - правда не сховається від нього, бо він бистріший за слухи, та кмітливіший за Intel4004.

Великий Змій - Справжній індеєць. Великий вождь і шаман київських індейців із коунтер-террористичних племен. Великий зріст та худоба роблять його вигляд вищим за всю цю мирську требуху, як-то заробляння грошей, між полових відносин та засобів масової інформації. Майже гуру. Майже національний герой.

Бом-кливер - растаман і дендрофіл, головний селекціонер інституту рослинознавства ім. Канабіса. Найкращій падаван Мічуріна (Йода по матері). Один з оптових покупців продукції СОНВ "Світлий шлях на ...". Купує гідропоніку та пневмогідрику для прискорення зросту молодих, найніжніших мілких шишочьок бамбуку (аяДРАЧИСТИЙізумруд).

Джиммі Маскито - перша скрипка в оркестрі одеських квакерів. Справжній джедай 3D-ковбасилок. Найперший на селі геймер. Джекі Вейдер ще з початку часів, але без успіху примушує стати його своїм падаваном. Але Джиммі завжди має власну силу джедая та довший Шворц.

Дейл - клон Чіпа, який в свою чергу був створен методом штучного запліднення Гайки білком(носієм генетичної інформації) Вжика, котрий був стерелізован при народженні. Надсучасними технологіями генної інженерії був апгрейджен шляхом інсталяції сервіспаку безпосередньо у мозок. Побічні дії: легка форма параноідальної шизофренії. Це виявляється у вигляді нав’язливої ідеї поспішати, як правило на допомогу.

K9 Скейт-R - мікро стратег з початковою формою облисіння в результаті постійного знаходження під дією подолавших бар’єр люмінофору та прорвавших захисний шар скла з оксидом свинця елементарних часток, розігнаних прискорюючим електромагнітним полем високого струму. Пити не вміє.

Illuminatic - або маніяк-ілюзіоніст, або ілюзія маніяка. Пихар і хронік в одній людинобезобразній істоті. Грає на комп’ютерах та автоматах довго, але є абсолютним чемпіоном тільки по "боку". Тяжка генетична помилка залишила відчуття непідвладності його фізичних і психологічних травм часу. Наглядаються наступні психічні аномалії: безперервний словісний пронос, містами кривавий - зміст не піддається декодуванню навіть системами з нечіткою логікою; манія неушкодження сверхтяжкої форми(не піддається лікуванню електрошоком та інсуліновою блокадою); синдром 150 кілограмового чоловіка; завдяки оригінальній архітектурі мозку звук обробляється однострумово, тому коли говорить, нічого не чує, але має надприродний підсилювач голосу; повний hardware support berserk mode; патологічні садистичні схильності до штучного інтелекту у всіх його проявах, як то нестримні вибухи вандалізму до девайсів вводу типа "Миша" та "Клава". Має себе за батька у всіх іграх, і у деяких так це і є, завдяки ексклюзивному скрипту "Фонар".

ЁбъсЁрвер - дитя Слобожанщини нашого часу з великими і завжди грусними очима. Цим він нагадує жалюгідного собаку породи бассет-хаунд, требуючу наступну дозу. Усі канікули проводив у лагерях для схуднення, таких як "БУХЕНвальд" та "Аssвенцім". Мав тяжке дитинство : сковзкий підвіконник, гумовий пряник та дерев’яні іграшки, прибиті до полу. Вслід чого постійно перебуває у стані "-90, зачини холодильник", тобто у стані глибокого клінічного морозу, тому постійно намагається зігрітися чаєм, але інколи, завдяки нестерпної ностальгії, приймає жарознижуючі колеса за для стримання глобального потепління та повернення у природне становище льодового періоду.

Маленькі Жовті Чоловічки - замасковані під людей представники іншої цивілізації. Майже кожну мить змінюють імена або друг друга. Чітко встановити не вдалось, тому що урізане фінансування проекту "Більше ніж гра" дало можливість створити тільки один скін маскування.

3. Акт перший. (неоКІНЧЕНО) Присвячується дню захисту інопланетних культур.
Зала ради таємного проекту "Більше ніж гра" Маленьких Жовтих Чоловічків (МЖЧ).
Основна ідея проекту - відбір зі всьго світу прогеймерів для експериментов з їх спинним мозком у цілях створення бойових кібербактерій зі штучним інтеллектом максимально наближенного до інтелекту прогеймера або його відсутністі.
Перша стадія.
Регістрація піддослідних. МЖЧ примушують усіх геймерів розкрити дані про іх місце дислокації та предоставити інформацію для ідентифікації особи.
Друга стадія.
Відбір піддослідних. Із геймерів всіх стран відбирають найкращі єкземпляри по наступним крітеріям: 1. наефективніше тотальне знищення всіх відомих та невідомих форм життя любими засобами;
2. відсутність інстинкта самозахисту;
3. повне ігнорування природніх потреб фізичної оболонки;
4. фанатичне відношення до вищої та єдиної мети - nuke'em all;
5. миттєва адаптація до фізичної моделі, а також флори та фауни окружаючого середовища;
6. відсутність мислевих процессів у інших напрямках.
Ця стадія маскується під регіональні відбірі всєсвітнього фестивалю за для уникнення хвилювань серед людства.
Третя стадія.
Непосредственний контакт. Ця стадія преподноситься у вигляді фіналу фестивалю. Він проходить у спеціально підготовленному приміщенні, напічканому разного роду датчиками та сенсорами, які знимають показники фізичних оболонок прогеймерів.
Четверта стадія.
Дістанційний дослід. Після фестивалю прогеймери відправляються на постійне місце обитання. За ними встановлюьється скрите цілодобове спостереження з застосуванням передових технологій цієї цивілізації. Мета - досканальне вивчення піддослідних, а конкретно: особливості поведінки, повадки в стаді, псіхоемоційні відмінності від інших представників вида, особливості відносин із знайомими особями.
П"ята стадія.
Заключна. На основі даних, отриманих з 3 та 4 стадій, синтезуються молекулярно-синтетічні гуманоідообразні андроїди засобом електромагнітної девіації трьох, чьотирьох або навіть п"ятифазного фрактального масс-спектрографа в базисі квазіпотенційній нелінейності гравітації відносно позітронної сінусоїди трансцендентально-діференціального вектора метаеквівалентного просторо-часу, спроектованного на мегаматрицю поліморфно-дифузійних мезокарпускул дисперсної протоплазми. Для скорочення просто гумадроїди.
Для кожного прогеймера синтезується точна гумадроїдна копія, ні фізично, ні психоемоційно не відрізняєма від оригіналу. Поступово здійснюється непомітна заміна пересічного прогеймера на гумадроїда, а оригінальні прогеймери відсилаються на Ксуй - головний сателит другої планети зірки Мегаф-Онарь сузірря Яко-ЇсьМа-Тері до центральної лабораторії Вселенського Комітету по справам тупікових цивілізацій. Там кожний прогеймер проходить повний курс лабораторних тестів та експерементів - зпочатку цілково, а потім покусково. Останки прогеймера анигілюються. Отримана енергія йде у Міжгалактичний Фонд Кридитування Енергії Приватизованим Цивілізаціям, які мають на це субсідії.
Ось такий підступний проект був майже зроблен на очах всього людства.
Чому майже? Тому що МЖЧ ще не закінчили своє брудне справу, але незабаром вони почнуть п"яту стадію. Можливо коли ти читаєш ці строки, МЖЧ вже почали поступову заміну прогеймерів. Можливо вже завтра, коли ти зайдеш у клуб,в якому був вже мільйони разів, чи якусь іншу крапку кіберзборки, то один з вас буде вже гумадроїд, а може і не один...
Ніякі медицинькі обслідовування, психологічні тести, навіть допроси найкращіх оперів СБУ не вспромозі виявити гумадроїд, але, насправді кажучі, це можливо. Прогеймера від гумадроїда зможе відлічити тількі інший прогеймер. Про це піздніше...
Як і у сіх геймерів в тебе крім жаху закритих та відкритих просторів присутня легка форма параної, тому зараз всередині тебе єдкий голос каже: "А звідкіля це вам відомо, та ще з такими подробицями?" Відповідаємо на питання: ми є лідерами таємної спілки "Общество Осознания Фіолетової Реальності". Крім того Vlad'a сам Вождь Сонячної системи коронував титулом Тричі Батько Гуманоідних Кіберорганизмів та Символ Форми Разумного Життя 2002, а null - кавалер Ордена "Герой Галактики" всіх трьох ступенів. Але суттєво тільки те, що ми Спостережувачі. Ще з Початку Часів були правила, тож ми їх дотримуємся. Ми спостережуємо, фіксуємо, але не вмішуємся у хід собитій, бо ми - Спостережувачі.
...
Перша людина у білому халаті за склом, замаскованним під дзеркало: "Ітак, шановні коллеги, ми спостерегаємо двох суб"єктів з ярковираженою фізично-психотропною залежністю від розчину карамелі, вуглекіслого газу, кофеїну та фосфорної кислоти у воді, повільно переходящу у тяжку форму суміши маніакальної дипресії з параноїдальной шизофренієй. Це сильнодіючий напій, відомий серед людей, як Соса-Сола. У цих двох хворих він каталізує необратимі хімичні процеси в центральній нервовій системі, багаторазово посилюючи всі ненормальні схильності та перетворює їх на психоделічних недолюдей.
Друга людина у білому халаті. Ні, не людина - кацап:"Не могу с вами спорить, когда вы правы! Всегда интересно наблюдать за тем, как вымышленные переживания больных трансформируют реальный мир в привычном для них направлении. И в окружающих его людях они начинает видеть те же признаки психического расстройства, какие отмечают у себя. Перед нами пример шубообразного течения заболевания - когда периоды обострения сменяются кратковременными периодами улучшения, в которые больные абсолютно адекватно воспринимают окружающую реальность. Именно такой период мы наблюдаем в данный момент.
Довольно банальный случай контр либидинозного ид-эго-переноса в сочетании с неуправляемыми галлюцинациями и бредом открытости. Однако нарастание агрессивности однозначно указывает на прогрессирование заболевания, что нуждается в незамедлительной медикаментозной коррекции.
Перша людина у білому халаті:"Неймовірно! Як вони могли, перебуваючи у крайне тяжкій та рідкій формі бредового синдрому, так довго знаходитись у повноцінному суспільстві людей, функцюювати в ньому, як здорові люди і залишати непомітними свої гигантични відхили нервової системи та психічно-емоційного стану?!!"
Прим. ред. Бредовый синдром. Бред - ложное, возникшее на болезненной основе, не соответствующее действительности, полностью овладевающее сознанием больного умозаключение. Чаще всего встречается бред величия, который в совокупности с прогрессирующей шизофренией и раздвоением личности может вылиться в синдром Кандинского-Клерамбо. Для лечения галлюцинаторно-бредового возбуждения применяют внутримышечно раствор сульфата магния и клизму с растворами мединала и хлоралгидрата.
...
Ітак, повернемося до залу в якому ось-ось разпочнеться конференція по фестивалю "Більше ніж гра."
Винь Шам Пунь: "Усі тут? Засідання об’являю відкритим" - каже він з диким мириканьским акцентом. У глядачів появляється відчуття причетності до чогось великого, смугастого(або мелірованого) та з зірками. У Олеся Прочука пада скупа чоловіча сльоза на емблему глобуса рідної країни. Посилом думки він вмикає вмонтований замість мозку передавач та починає кодовану реал-тайм трансляцію через супутник шпигун на свехтаємний штаб ТА "Алла", під назвою Hive, який знаходиться майже біля центру... землі, але має таємний вихід на поверхню у центрі Києву, біля цирку. Hive має безпосередній зв’язок з мозком Олеся та комп’ютерними клубами країни. Вся ця інфраструктура керується єдиним штучним інтелектом, як у маленької дівчини, яка вже перехворіла тяжкою формою менінгіту, але ніяк не може вилікуватись від синдрому Альцгеймеру, під кодовой назвою "Зелена Хапочка".
В усі дірки(тобто мається на увазі технологічні пройми) до зали вламуються журналісти і представники масивних медіа. Їх очолює темний майстер Джекі Вейдер - лідер клану джедаїв-кібержурналістів. У його лівій руці двоствольна цифрова камера з автофокусом прицілу та підсвіткой цілі. У іншій він тримає іменний шворц, замаскований під звичайний мікрофон. Вони займають бойові позиції та застивають, готові у будь-яку мить до найрадикальнішіх дій.
Але Всунь Сво Вчай не пасує перед раптово з"явившимися труднощами та легким торканням пульта, начебто проектора, активує програму контрдії : біомеханоіди дістанційного керування з зовнішністю Брітні Спірс починають розносити прессреліз з голографічними вставками поміж участниками засідання. Журналісти, почавші читати реліз попадают під дію тороідальних полей інтергалактичного мета-екзистенціального порталу. Як слід вони починають втіляти в життя найстрашнішу для усіх представників масс-медія мрію МЖЧ - безкоштовно рекламують киберфестиваль та його спонсора у своїх виданнях і передачах. Але Джекі Вейдер, у якого імун на астрал та критикал хит, кастує на себе непомітність і зникає. По залу ще декілька хвилин чути його шепіт "I'll be back..." та запах чергового фіаско наших представників PR-джедаїв.
Чуб На Хрень реально розкинувши найсправжнім пацанам з агенцій, спеціалізуючихся на організації рекламних компаній та фестивалів, політику проведення їх региональної фази киберфестивалю закриває засідання, прищимуючи собі палець.
Олесь Прочук отримав шифровку для центру по проведенню рег. фази в зоні "UA", квадрат 18. У шифровці пропонувалось провести все це без грошей. По окінченню прямої трансконтинентальної трансляції Олеся різко послали в поїзд... пристебнувши до сопла надзвукового, безрельсового, балистичного потяга з прямим маршрутом: Зал конференцій - ТА "Алла" транзит, та видавши білет в один кінець.

Акт другий. Присвячується великій дружбі між геймерами та братським відносинам між городами у киберспорті.
Донецьк.
У к.клубах геймери намагаються стати прогеймерами. Хто вчиться краще стріляти, а хто найкраще зникати на карті. Виробляються суперстратегії типа - вбив один раз, та більше не з"явився і т.д. Квейкери чекають приїзда Фіделя та заготавлюють перукарські ножниці та другі анти-партизаньськи засоби. Випалюються ліса та посадки; вирубуються парки та скверики; перекапуються газони та заварюються канализаційні люки; вручну зрівнюється ландшафт: яри засипаються горами відоробіток вугля; висушуються озера; вводиться комендантський час; у темний час доби не включається світло; з кукурузників зброшуються листівки з фотом Фіделя та описом його можливих підступних триксів.

Одеса.
Джіммі Маскіто і Дейл довго і тяжко тренуються по 10-12 годин у добу. Тут кується перемога на столічному фіналі. Джекі Вейдер біга коло них, та зніма іх для кинохроніки та свого журналу. Поза кадром Джіммі фанатично вітточує техніку володіння Шворцом...
Прим. ред. Внимание, весь последующий текст был изъят из статьи, как пропагандирующий крайнюю жестокость, геноцид, дискриминацию по половому признаку, нездоровые образы мышления, неконтролируемый термоядерный синтез, а также чуждые здоровому человеку сексуальную агрессию и межквантовое позиционирование.

Дніпропетровськ.
Гашики шукають рецепти алхиміків, як з свинця отримати золото(impulse101) та елексир вічного життя(God mode). Але найбільше вони шукають формулу перемоги. В хід йдуть усі засоби. Вони штудують : "Золотая ветвь" Фрайзера з підзаголовком "История древних религиозных культов и магии.В 12 томах"; вчений труд "Исследование о чёрной магии и пактах с дьяволом, включая обряды и мистерии готской теургии, колдовства и инфернальной некрамансии" Артуро Вайта; "Анналы колдовства, демонологии и астрологии в Западной Европе", надрукованні у Нюнберзі у 1623 році.
Не знайшовши там потрібної інформації, вони не здаються та переходять на першоисточники по сатановеденню : Acontius."Stratagemata Satanae", 1565; Nicolas Jacquerius. "Flagellum Daemonum Fascinariorum", 1458; Joannes Vinetus. "Tractatus contra daemonum inuocatores", 1450...
Відповідь на свої питання вони знаходять у самому несподіванному місці. На, начебто зовсім не сатонінскому або алхімічному сайті gameinside.com. Невідомий сатанинській елиті культист та майстер чорної магії Cris у своєму труду "Задачки для геймерів", 19:44 / 30 Aug. 2002 відкрив формулу перемоги:"Команда по КСу - xc6( рашики ) усиленно тренировалась к ВЦГ в … Ку3 %) и страшно хотели выиграть финал в Киеве. Рашик вычитал в интернете простой способ исполнения желаний. Нужно закрыть один глаз и загадать, тогда збудется.
Вопрос : сколько размечтавшихся одноглазых поедет обратно в Днепропетровск ?"

Як казав Сократ:"Хто шукає - тот знайде", тільки треба знати де шукати...
Ибо сказываю вам, что многие пророки и цари желали видеть, что вы видете, и не видели, и слышать, что вы слышете, и не слышали.
Лука 10:24.


Харків.
ЁбЪсЁрвер курить бамбук і катається на різноколесних видах транспорту, та нарізає кружева з місцевими гурманами чаю по району. Illuminatic давить сливу, та рассказує про найвелічайші перемоги у світлому майбутньому, яке бачить тількі він.
Прим. ред. ЙОПТ!!!

Київ.
Робокоп - тренується по 24 години на добу, так как йому не потрібні їжа та сон, тільки раз у троє суток підзаряджати нікіль-метал-гідридні батарейкі. У часи підзарядки він мріє виграти, та на отримані гроші купить новісенький літій-іонний аккумулятор.
Великий Змій та його команда палять люльку мира, та спочівають на своїх заслугованних лаврах, тому постійно знаходяться у стані медитативного сосредоточення на трансцендентну форму душі Великого Змія та мріють про мир духів Валгалли. Багато та цікаво спілкуються з Бом-Клівером, який зовсім недавно оправився від тяжкої травми - його привалило деревом його нового сорту чаю. Небезпечний та тяжкий труд селекціонера.

Усі вони скоро зустрінуться для того, щоб з"ясувати найкращіх прогеймерів, та обмінятися накопичувщимися знаннями у метаекзістенціальної теорії зеленого чаю.

Акт третій. Присвячується дню народження Мяу, та її ролі у годуванні уяви прогеймерів. Поздоровляємо Аня. Пий зелений чай та не сумуй :)

Ніхто не очікував нальоту туєвой хучі оговтелих на столицю. Але це трапилось.

Місце діїї: Україна. Київ. Бар "Гидкий Чоловік" - феміністичний ірладський паб. 20:12.
Грає песимістично-патріотична пісня групи The Cranberries "War Child". За стойкою бару спить Кицька. Зараз вона спить після ночі у кібер-клубі "Underground -2". Але через 12 хвилин, коли менеджер пабу вийде з туалету, вона вже прокинеться. Ця звичка була виработана роками роботи подвійним агентом у CD6.
У паб непомітно для посетителів з залихватьським видом заповзає Пихбой на рудої в яблуках кобилі. Кобилу звуть "The Devil own" в пам"ять Бреда Піта. Пихбой має такий прикид - чорний плащ з червоною підкладкою, чорні шкіряні штані з прорезями, вузеньку чорну маску від магазину "Карабас-Барас та сім збоченців", пльотку сьомихвостку, велику шаблю та жовту велику циліндричну клоунську шапку для дезоріентації противника з бубенцями. На шаблі напис: "Товарищу Артуру Камелотському від шервудьских шахтарів за перемогу на чемпіонаті по витягуванню предметів з камню".
Пихбой наближається зигзагами до стойки бару, вирізаючи по дорозі шаблею букву "Z" на всіх і всому.
Кицька з хтивою посмішкою:
- Пих, я ж не даю геймерам.
- Я ж вже не геймер, крихітко, я - ГУРУ. Возєднемось же у глибокому багаторазовому екстазі. Бо сказано - покохайте Крішну і він покохає вас усіх страшним кохом.
- Тобі потрібен чай з льодом милий. Рюмку чаю та 2-3 куба льоду.
Кицька дуже привабливо починає протирати пивні краники.
- Цим мене не зупиниш...
З победоносною посмішкою Пихбой витягує з кожної кишені по здоровенному куску льоду та, набрав повні легені повітря, видихає. Від нього йде сильний аромат доброго зеленого чаю.
--------------------------------------------------------------------------------
РЕКЛАМА: СОНВ "Світлий шлях на..." предлагає НОВИЙ (NEW) засіб для полегшення дихання та спілкування "ЧЕРЁМУХА" - тільки він допоможе вам у складну годину льогочної асфікції.
--------------------------------------------------------------------------------
- Я тримаю піст цілих 40 днів та 40 ночей без симуляції оргазму.
- А може пійдемо на фестиваль ВЦГ? - нездається Пихбой. Він знає, що в цьому Киця не зможе йому відмовити.
Киця холодним поглядом довго дивиться в очі Пихбою, імпульсивно зжимаючи пивной краник. За маскою непричетності у її душі діється фанатична бійка інь і янь. Але в очах Пихбоя з розширеними зрачками вона не бачить допомоги від маніакального страху самотністі, бо в його очах можно побачити тільки глубокий вакуум, як у кожного гуру та героя.
Киця каже тихим голосом:
- Я тількі вдягнусь трохи зручніше та підемо... (томно) Почекаєш? - її очі збуджено блищать у полутемряві.
Пихбой опадає на піл у диких, неправдоподібних мріях після цієї фрази Киці. Ще одна, хоч і невелика, але шановна перемога звання справжнього мучачоса.
Прим.ред. "мучачос" является профессионалом в цеплянии тёток и выгравировал на своем члене уже не один десяток звездочек, каждая из которых символизирует победу информационных технологий и здоровой сексуальной агрессии над женской логикой.

Місце дії: Україна. Київ. Железнодорожний вокзал. Зупинка автобусів біля МакДональдса. Перший день фестивалю. 10:00.
На цьому місці зустрічаються геймери з провінцій Одеса, Харків, Дніпропетровськ та інші. Джекі Вейдер біга навколо Джіммі Маскіто та зніма його на камеру. Джіммі не ведеться на ці прояви пошани. Він тільки посміхається та мріє про поіздку у Корею. Дейл загадково на нього дивиться, але нічого не говорить. У ньго все попереду - слава, увага Джекі Вейдера, поіздка у Корею та незабутні переживання його підросткового організму там.
Illuminatic та ЁбъсЁрвер бігають навколо одеситів та намагаються домовитись про чайну церемонію. Це найважливіша причина їх приїзду у Київ.
Вольдемар помічає багато знайомих облич та знайомих моделей поведінки. Посміхається про себе з більшості з них, особливо з Illuminatic"а та ЁбъсЁрвера. "Нічого не міняється" - каже він сам до себе.

to be continued...


Последние колонки

Всего комментариев: 51
Страницы:  1 

1. 23:59 - 17 Dec, 2002 - Null

1st Я НАЙКРАЩИЙ

2. 00:01 - 18 Dec, 2002 - ueg! RoyaL

2nd

Завтра буду читать =))

3. 00:03 - 18 Dec, 2002 - d*1abl0

Впадло в такое время столько читать ;)

4. 00:06 - 18 Dec, 2002 - impa(t

100th!!!!!!!!!!!!!!!!... это типа закос на Подеревянского?

5. 00:08 - 18 Dec, 2002 - Vlad

В начале написано, для гениев, под чем писалось :)

6. 00:11 - 18 Dec, 2002 - ueg! RoyaL

Да в этом есть что-то от Леся Подеревянского. И действующие особы и стиль речи и т.д.

7. 00:12 - 18 Dec, 2002 - impa(t

хех, а у нас здесь по радио(The capital radio(London)) Тату крутят =)

8. 00:13 - 18 Dec, 2002 - impa(t

... это типа я так, офф-топик гоню =)))

9. 00:40 - 18 Dec, 2002 - SalvadorLimones

Это папство! Чего только стоит сторона характера ордного персонажа - Із тих людей, що ти їх в двері, а вони у вікно.Тяжело читается, но оно того стоит!

10. 00:59 - 18 Dec, 2002 - Vlad

Мяу там как? Уже готовит с4 для передачи харьковским поездом?

[КТС] Бормана узнал?

11. 01:07 - 18 Dec, 2002 - null

2 SalvadorLimones

Да и писалось нелегко, но весело. Три ночи подряд + сегодня 3 акт начали :-)

12. 01:09 - 18 Dec, 2002 - Vlad

2 Salvador

Хочешь эксклюзивных фоток авторов?

13. 01:11 - 18 Dec, 2002 - beHigh | BeReZa

ЭТО ПИЗДЕЦ!!!

я прочитал... и долго рыдал =)))))))))))))

мегареспект и все такое!!(с)...

побольше бы такого, эх...

14. 01:59 - 18 Dec, 2002 - kpd.Part1zan

Респект, вАще!!!

15. 02:30 - 18 Dec, 2002 - CyborG

Прочитал большую половину - очень понравилось, особенно описание действ. лиц. (Севу покатали и Джека вспомнили =) ). Партизан, тебя тоже не забыли -не волнуйся ты так. ;)Особенно прикольно, что совпадение с реальными людьми чистая случайность. ;)

16. 03:29 - 18 Dec, 2002 - kpd.Part1zan

А я и не волнуюсь =)))

17. 03:31 - 18 Dec, 2002 - KoloboK | K&K

Эх нехер жеж делать Харьковчанам,.... а я то думаю - де это Vladс аськи пропал, а....он писал...ну ричё щас буду читать.....а, не придётся читать завтра, после экзамена...

18. 03:44 - 18 Dec, 2002 - coz

хуйня...

19. 05:45 - 18 Dec, 2002 - spawn

i to verno

20. 07:39 - 18 Dec, 2002 - wiZard

Гы :)........ вечером прочитаю

21. 08:35 - 18 Dec, 2002 - wiZard

Опа =). И даню вспомнили :). Вот это у него папство :)

22. 11:09 - 18 Dec, 2002 - impa(t

хех, наконец-то дочитал до конца ;-)

ничё так... если-б не вышеуказаный закос на Подеревянского - было-б совсем супер...

23. 13:04 - 18 Dec, 2002 - xxx

SUPER!!!!!

24. 15:21 - 18 Dec, 2002 - Vlad

Вялые все какие-то ... ДАЕШЬ МОШНУ !!!

25. 15:28 - 18 Dec, 2002 - SalvadorLimones

Народ не может отважиться и прочитать!

26. 15:38 - 18 Dec, 2002 - Vlad

Страшно? Ото ж :)

Ну и ладно, зато мы смеялись пока писали так, что нам уже собирались 03 вызывать.

27. 17:19 - 18 Dec, 2002 - kpd.Le-MMiNG

я заценил... ! папство

жалко мой креатив не дописан

28. 17:38 - 18 Dec, 2002 - Good People | Cris

Честно скажу, написано офигенно жирно!

Кстати от подерев"янського на самом деле не так много.

Если так посмотреть, то любой юмористический рассказ с использованием суржика прям получается закос под него, что понятно не может быть объективным =)Особенно понравилось пару перловых вещей, а это

Багато та цікаво спілкуються з Бом-Клівером, який зовсім недавно оправився від тяжкої травми - його привалило деревом його нового сорту чаю. Небезпечний та тяжкий труд селекціонера.

вобще бомба =)))

И трикс с рекламами тоже необычный ход!!!

Давай, Влад, у тебя кльово получается.Кстати, насколько я понял, это коллективный труд? Я вижу типлей таки решает! =)))

29. 18:01 - 18 Dec, 2002 - Vlad

Писал сначала сам, потом подключился ночной админ клуба "0", прозванный так за полную отмороженность.

30. 19:34 - 18 Dec, 2002 - tolstiy

где можно скачать "твори" Леся Подерв'янського???????

31. 19:45 - 18 Dec, 2002 - beHigh | BeReZa

www.google.com

32. 19:48 - 18 Dec, 2002 - nn

rulj

33. 20:10 - 18 Dec, 2002 - impa(t

to: 28

то любой юмористический рассказ с использованием суржика прям получается закос под негоНихуя... закос не в этом(точнее не только в этом), но и в построении фраз и в абсурдности событий, героев и их реплик...

34. 20:14 - 18 Dec, 2002 - impa(t

т.е. если правильно перевести на русский язык - эффект от прочтения останется таким-же...зы\ имхо, следовало-бы разбить эту колонку на две-три части и постить по очереди... больше народу-бы прочитало, имхо...

35. 20:23 - 18 Dec, 2002 - DeMON

Vlad, когда сайт БД заработает?

36. 21:09 - 18 Dec, 2002 - Mr.K

2 tolstiy:

Не слушай Березу, иди на http://doslidy.kiev.ua :)

37. 21:21 - 18 Dec, 2002 - Good People | Cris

Импакт, не гони =)

Я давно хотел что-то на родном языке хернуть :), но меня опередили =)А абсурдность событий, нормальное явление во многих юм. хренях %)

38. 21:23 - 18 Dec, 2002 - ТТ

много читать ! а так вроде прикольно !

Но я не дочитал ! над поменьше частями !

39. 21:48 - 18 Dec, 2002 - Creative People | Cris

Читай ТТ, хорошие вещи надо читать!

40. 22:15 - 18 Dec, 2002 - LLlaPoBuK

2 Vlad Подервянского на мыло!!! Влад РУЛИТ!!!!!!Атцово написано!!!! Интересно скоко ты это ысё писал?? наверно дня 2-5!!!!!Атцово!!!!

41. 14:43 - 19 Dec, 2002 - Immortal

Продолжение следует?????

42. 17:36 - 19 Dec, 2002 - LLlaPpoBuK

Ты бивис Иммортал!!!патамуша написали ещё раньше что будет продолжение(наверно)!!!!!!

43. 12:23 - 20 Dec, 2002 - TroEchkA aka He3agpoTKa

прикольный креатифф =)

только почему я не буду появляцца в пьессе =\

44. 12:58 - 21 Dec, 2002 - LLlaPoBuK

Патамуша ты галимая!!!!2 №43!!!!

45. 22:06 - 22 Dec, 2002 - Vlad

Тока не гнать на Троечку ! Кто еще в Ку3 играть будет.

46. 17:13 - 27 Dec, 2002 - MarSman

гыыыы папство!

описалово персонежей - куль ;)))

тот... который "continued", уже бы пора "to be"!!!

:)

47. 00:17 - 28 Dec, 2002 - Vlad

Наберусь новых впечатлений в воскресенье и как напишу продолжение :))

От тогда держитесь ...

P.S. Я не пугаю конечно, но может сразу денег дадите и я тогда про вас писать не буду :))

48. 19:35 - 29 Dec, 2002 - 666

MX 500 or dual optical ???

49. 15:10 - 30 Dec, 2002 - Veterok

Креатив - про100 супер, правда некоторых лиц не знаю... РЕСПЕКТ однозначно.

50. 02:50 - 31 Dec, 2002 - A MHE IIJIEBATb 9I ArEHT 007

Влад молодца, написано очень неплохо, рэспект. Партия любителей зеленого чая рулит, обязательно запишусь(бейджик выдадут интерестно ?) Увидя тут Иммортала был приятно удивлён %)

P.S. Достал недавно прототип последней версии Лоджитеховской крысы - ProGame MX 8500 с реализованной функцией AimBot на аппаратном уровне. Так-же в комплекте шел диск c MouseHeadLight - последняя версия алгоритма типа "Фонар". Полигон для испытаний был выбран естественно "Компьютерный Дракон"...Отчет об испытаниях оформлен согласно ГОСТу. Девайс - цел, не был отобран маньяками-компьтерщиками. Пару человек в состоянии шока были отправленны в больницу...

/the end of log file...

51. 19:42 - 05 Apr, 2003 - ВОЛАНД

СУЦІЛЬНА ПОДЕРЕВ"ЯНЩИНА !!!!!!!!!!А ТАК НІЧОГО...НЕ РОЗУМІЮ ТІЛЬКИ ДО ЧОГО "ОКЕАН ЄЛЬЗИ"...

Всего комментариев: 51
Страницы:  1 


Для того чтобы иметь возможность прокомментировать, нужно залогиниться.

| Login

На сайте 62 посетителей

| Реклама

| Голосование

Do you like this old design?

 
Yes
 
No
 
I don't care